Дорогі клієнти, партнери!

Органічні кавуни «Екород» нового сезону 2017 року будуть поставлені  в магазини вже з середини серпня. Їх можна буде знайти в таких мережах: Ашан, Караван (в Києві), Мегамаркет, Goodwine, Натурбутік, Білла (топові магазини), Велика Кишеня (топові магазини), ЕкоМілк (м. Дніпро).

ГЕРОЇ БІЗНЕСУ. Як колишній директор з маркетингу виробляє під Києвом органічні крупи.

Юрій Віннічук, Дмитро Казанцев, журналісти https://biz.censor.net.ua/resonance від 14.07.2017

 

Смак соку з Радянського союзу мотивував Андрія Олефіренка створити компанію з виробництва органічних круп. Займатись переробкою органічної продукції Андрій Олефіренко вирішив після того як на одній з органічних виставок скуштував яблучний сік. Він нагадав йому смак соку в трьохлітрових банках, який дітям давали в дитячих садках в часи Радянського союзу. 

Продукти торгової марки «Екород» вже 2-й рік поспіль підтверджують американську органічну сертифікацію USDA NOP. Продукція, вироблена ТОВ «Органік Оригінал» юридично і фактично визнається органічною на ринку Північної Америки - в США і Канаді. Відповідно до цієї сертифікації «Екород» відповідає жорстким критеріям Національної Органічної Програми США (National Organic Program) від Департаменту Сільського Господарства США (U.S. Department of Agriculture).

Торгова марка Екород випускає ще одну органічну новинку – горох!

Цей продукт особливо актуальний під час посту, що наближується. Завдяки великому вмісту білка він є прекрасною альтернативою тваринному білку для людей, які хочуть відмовитися або мінімізувати вживання м’яса в своєму раціоні.