Клієнти часто задають нам питання: «В асортименті Екород є вівсянка Original, а є Creamy, яка різниця між ними?». Відповідаємо.

Вівсянка Original вироблена з цільного органічного вівса за технологією пропарювання та подальшого плющення. Пластівці зроблені з цілісного зерна, тому вони максимально зберігають всі корисні речовини. При приготуванні така вівсянка нагадує нам класичну кашу «Геркулес». Час варіння до готовності близько 5 хвилин.

Вівсянка Creamy зроблена також з органічного вівса за технологією пропарювання та подальшого плющення. Однак, ці пластівці зроблені з подрібненого і розрізаного зерна. Завдяки цьому вівсянка має більш ніжну консистенцію та вершковий смак. Creamy набагато швидше вариться, не більше 2-3 хвилин – і вона готова.

Якщо узагальнити все двома реченнями, ми зробили органічну вівсянку Original для тих, хто цінує традиційний продукт і максимальний вміст корисних речовин у ньому. І органічну вівсянку Creamy – для тих, хто любить ніжний смак і швидкість приготування здорового сніданку в сучасному ритмі життя.