Органічні кукурудзяні палички з сублімованими ягодами полуниці, малини та чорниці!

Унікальні за своєю рецептурою і складом - це перші органічні кукурудзяні палички в Україні. Яскраві, насичені та оригінальні смаки занурять любителів снеків у світ літніх ягід. Щоб зберегти їх справжній смак і користь, ми використали метод сублімації. Це процес видалення вологи вакуумом в момент заморозки продукту до - 40º С. Далі сублімовані ягоди піддаються подрібненню для нанесення на палички.

Андрій Олефіренко, директор компанії ТОВ "Органік Оригінал", дав інтерв’ю  щодо особливостей органічного виробництва, зокрема, такого інноваційного продукту як органічні кукурудзяні палички

Що наштовхнуло його на думку зайнятися виробництвом органічних снеків та  про що говорить європейський сертифікат "Євролисток" на їх упаковці, читайте детальніше в матеріалі "Української правди".

https://sos.pravda.com.ua/articles/2020/08/17/7151538/

Зразки продукту тестувалися в німецькому спеціалізованому центрі «Dr. Specht Laboratorien» (м.Гамбург)

На замовлення сертифікаційного органу ТОВ «Органік Стандарт», що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, проведено експертизу кавунів «Екород». Випробування проводилося за 722 показниками, що відстежують рівень токсичних елементів, вміст нітратів, пестицидів та інших речовин.

Компанія «Органік Оригінал» пройшла сертифікаційний аудит власного виробництва на відповідність вимогам ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів».