Наша компанія представила своїм покупцям ще одну органічну новинку – чорну сочевицю, ботанічний сорт Білуга!

Цей цінний продукт з високим вмістом білка посідає вагоме місце як в вегетаріанському меню, так і в меню поціновувачів екзотичних страв. За зовнішнім виглядом сочевиця нагадує один із найдорожчих делікатесів у світі - ікру білуги. Завдяки цьому ваші страви набудуть не лише особливого смаку, а й потішать  вишуканістю. Зауважте, що за кількістю білка на 100 г продукту чорна сочевиця майже не поступається чорній ікрі!

Органічні кукурудзяні палички з сублімованими ягодами полуниці, малини та чорниці!

Унікальні за своєю рецептурою і складом - це перші органічні кукурудзяні палички в Україні. Яскраві, насичені та оригінальні смаки занурять любителів снеків у світ літніх ягід. Щоб зберегти їх справжній смак і користь, ми використали метод сублімації. Це процес видалення вологи вакуумом в момент заморозки продукту до - 40º С. Далі сублімовані ягоди піддаються подрібненню для нанесення на палички.

Андрій Олефіренко, директор компанії ТОВ "Органік Оригінал", дав інтерв’ю  щодо особливостей органічного виробництва, зокрема, такого інноваційного продукту як органічні кукурудзяні палички

Що наштовхнуло його на думку зайнятися виробництвом органічних снеків та  про що говорить європейський сертифікат "Євролисток" на їх упаковці, читайте детальніше в матеріалі "Української правди".

https://sos.pravda.com.ua/articles/2020/08/17/7151538/

Зразки продукту тестувалися в німецькому спеціалізованому центрі «Dr. Specht Laboratorien» (м.Гамбург)

На замовлення сертифікаційного органу ТОВ «Органік Стандарт», що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, проведено експертизу кавунів «Екород». Випробування проводилося за 722 показниками, що відстежують рівень токсичних елементів, вміст нітратів, пестицидів та інших речовин.