Продукти торгової марки «Екород» вже 2-й рік поспіль підтверджують американську органічну сертифікацію USDA NOP. Продукція, вироблена ТОВ «Органік Оригінал» юридично і фактично визнається органічною на ринку Північної Америки - в США і Канаді. Відповідно до цієї сертифікації «Екород» відповідає жорстким критеріям Національної Органічної Програми США (National Organic Program) від Департаменту Сільського Господарства США (U.S. Department of Agriculture).

Продукція, що має органічний сертифікат USDA NOP повинна бути виготовлена ​​тільки за умови проходження сертифікації всього циклу, від вирощування до виготовлення кінцевого продукту.

Прозорість при сертифікації іноземними органами, проходження складних кропітких процедур, - все це ще раз підкреслює головний напрямок роботи «Екород» - турбота про майбутні покоління українців.

Нагадаємо, що продукти «Екород» також мають європейську органічну сертифікацію «Евролисток», яка підтверджується щорічно. У будь-якій країні Європи споживач зустрічає дане  маркування на органічних продуктах харчування. Знак «Евролисток» підтверджує, що  продукт відповідає стандартам ЄС у сфері органічного сільського господарства і гарантує, що всі інгредієнти товару, вирощені в умовах органічного фермерства, а ланцюжок вирощування і виробництва продукту пройшов сертифікацію європейських акредитованих відомств.