Андрій Олефіренко, директор компанії ТОВ "Органік Оригінал", дав інтерв’ю  щодо особливостей органічного виробництва, зокрема, такого інноваційного продукту як органічні кукурудзяні палички

Що наштовхнуло його на думку зайнятися виробництвом органічних снеків та  про що говорить європейський сертифікат "Євролисток" на їх упаковці, читайте детальніше в матеріалі "Української правди".

https://sos.pravda.com.ua/articles/2020/08/17/7151538/

Зразки продукту тестувалися в німецькому спеціалізованому центрі «Dr. Specht Laboratorien» (м.Гамбург)

На замовлення сертифікаційного органу ТОВ «Органік Стандарт», що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, проведено експертизу кавунів «Екород». Випробування проводилося за 722 показниками, що відстежують рівень токсичних елементів, вміст нітратів, пестицидів та інших речовин.

Компанія «Органік Оригінал» пройшла сертифікаційний аудит власного виробництва на відповідність вимогам ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів».

Кукурудзяні, кокосові, оливкові та соняшникові -  унікальні за своєю рецептурою та складом!

Виготовлені за сучасною технологією виключно з органічних інгредієнтів, вони зберігають тонкий аромат і хрустку структуру. Не містять ГМО, штучних барвників, підсилювачів смаку та консервантів. Підтвердженням їх органічного походження є відповідна європейська сертифікація.