Ми зробили свій вибір і працюємо для того, щоб люди ставали більш органічними в сучасному світі, вживаючи продукти Екород. Приєднуйтеся!

Краще для Вас
Сьогодні навіть у мегаполісі ви можете харчуватися здорово! Адже ви знайдете олію, борошно, вівсяні каші, крупи, бобові, мед, сезонні фрукти, овочі та баштанні культури торгової марки ЕКОРОД у найбільших продуктових мережах України. Ви можете бути впевнені в нашій якості, оскільки всі продукти Екород сертифіковані Європейськими органами та відповідають суворим стандартам ЄС у сфері органічного виробництва. І ми щороку успішно проходимо ретельні перевірки європейських комісій. Продукція Екород вже відома в Європі. Приміром, нашу соняшникову олію було визнано кращим органічним продуктом Східної Європи в 2013 році у Варшаві на Organic Marketing Forum.

Краще для Людей
Вся продукція Екород органічно вирощена на українській землі. Цим ми з вами підтримуємо національне виробництво та сприяємо вихованню здорової та процвітаючою нації.

Краще для Планети
Вся продукція вирощена на землі, на яку три роки не вносилася агрохімія. При зростанні та вегетації врожаю не використовувались пестициди та гербіциди. А обробка сировини та виготовлення продукту організовані максимально природними способами.

ecorod команда

Компанія «Органік Оригінал» заснована в 2011 році та є одним з піонерів українського ринку органічної продукції, що розвивається. Продукція компанії виробляється під торговою маркою Екород, має європейський органічний сертифікат і маркована офіційним логотипом органіки Європейського Союзу – «Євролистом». З моменту створення торгова марка Екород широко представлена в Україні у всіх магазинах натуральних продуктів та деяких торгових мережах. Наша продукція також привернула до себе увагу в Європі після того, як соняшникову олію холодного віджиму Екород було визнано кращим органічним продуктом Східної Європи в 2013 році у Варшаві на Organic Marketing Forum.

Згідно з європейськими правилами сертифікації органічних продуктів, ми щороку проходимо кілька перевірок європейськими сертифікаційними органами. Саме тому наша продукція відповідає слогану «Екород – натуральний город».

 • Андрій Олефіренко
  Директор

  Моя мета – гармонія. І органічні продукти – частина цього плану. Неодмінно додайте сюди регулярні заняття спортом, творчість на роботі, а також кохану жінку поруч. Це рецепт.

 • Олександр Мироненко
  Керівник комерційного напрямку

  Закінчив НТУУ «КПІ» за технічною спеціальністю, з 2005 року розпочав трудову діяльність у сфері продажу та сервісу продуктів харчування. Працюю в компанії «Екород» з першого дня її заснування в 2011 році. Саме тут я остаточно визначився, що мій шлях, як фахівця, пов’язаний зі сферою продажів та якісного надання послуг.

 • Ярослав Ткаченко
  Менеджер з продажу

  «Клієнт – це найважливіший відвідувач. Не він залежить від нас, а ми залежимо від нього. Він – мета нашої роботи. Він – її частина», – вважаю, що цей слоган найкраще відповідає просуванню якісних органічних продуктів на ринок України.

 • Наталія Чеботарьова
  Бухгалтер

  Я не головна, але дуже важлива ланка в механізмі роботи компанії. Як бухгалтер, завжди дотримуюся двох правил:
  - Правило № 1: «Ніколи не втрачай гроші компанії».
  - Правило № 2: «Ніколи не забувай правила №1».
  Моя мета: вийти на новий рівень у команді професіоналів.

Карта проїзду

Шукайте органічні продукти Екород в таких магазинах:

G goodwine супермаркет Good Wine
M megamarket супермаркет МегаМаркет
N novus супермаркет Novus
K kosmos супермаркет Космос
E ecolavka магазин Еко-Лавка
N naturbutik магазин НатурБутик
A ashan гіпермаркет Ашан
S silpo супермаркет Сільпо
P provence магазин Прованс
S santim супермаркет Santim

Дочірні категорії